Описание изображения

Par Mums

SIA Pasta un Kurjeru Serviss, Rīga, Latvija veiksmīgi pozicionēja sevi kurjerpakalpojumu un loģistikas tirgū kopš 1993. gada un piedāvā saviem klientiem salikto un ģenerālo kravu eksportu un importu pakalpojumus, kā ari pilno pakalpojumu klāstu uz Latvijas Republikas Satiksmes Ministrijas atļaujas pamata Nr. P30047 starptautisko pasta un kurjeru pakalpojumu sniegšanai.
 

Mūsu komanda

Mēs esam pieredzējušu speciālistu komanda ar daudzu gadu pieredzi starptautisko kravu pārvadājumu jomā. Mēs izcīli orientējamies loģistikas tirgū un, pateicoties viņu pieredzei, spēj ātri reaģēt neparedzētu apstākļu gadījumā un ātri atrisināt radušās problēmas.

Описание изображения

 

Описание изображения

Klientam

Šajā sadaļā izvietoti dokumenti, kas reglamentē SIA Pasta un Kurjeru Serviss sadarbību ar fiziskām personām. Ja Jums ir nepieciešama SIA Pasta un Kurjeru Serviss speciālistu konsultacija, zvaniet mums pa telefonu +371 67320148 vai aizpildiet atsauksmes formu mūsū mājās lapā.
 

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādas vēlmes, kā uzlabot savu darbu, mēs esam gatavi uzklausīt tās. Mums ir ļoti svarīgi saņemt atsauksmes, jo katru dienu mēs cenšamies uzlabot savu darbu, lai katru reizi, kad būsiet izmantojat mūsu pakalpojumus.  Jūs justos pilnibā apmierināti. Lūdzu, atstājiet savus ieteikumus atsauksmju formā mūsu tīmekļa vietnē vai sazinieties ar mums. Jums piemērotā veidā.

Описание изображения